Aktuality

146. CTC „Okolie Trnavy – Veľkonočný výjazd“ + prihláška na Inovec

Výbor KST SPARTAK TRNAVA Vás upozorňuje na 146. cykloturistickú cestu „Okolie Trnavy – Veľkonočný výjazd “

Termín: 14.4.2017 (Veľkonočný piatok)
Trasa:
máme v pláne v prípade priaznivého počasia krátky cyklistický výjazd okolo Trnavy. Buď bude okruh, alebo vlakom do Smoleníc, prípadne vlakom do Galanty, odtiaľ po vetre domov. Alebo po vetre z Trnavy a vlakom domov.

Predbežne sa stretneme na žel. stanici o 10:30 hod., ak by sme išli vlakom do Galanty tak o 10:00 hod.

Sledujte mailovú poštu, organizátor vo štvrtok  pošle presnejšie informácie.

Účasť na akcii je na vlastné nebezpečie!! Budeme sa pohybovať v cestnej premávke, preto si vopred skontrolujte technický stav bicykla, nezabudnite na brzdy, plášte a duše! Nezabudnite prilbu, je povinná! Na cyklotúru noste so sebou vždy občiansky preukaz a preukaz poistenca. Nezabudnite aj fyzickú kondíciu.


Prihlasovanie na PEŠIU TURISTICKÚ AKCIU

Dňa 10.6.2017 v sobotu sa uskutoční 527.TC – „Považský Inovec“. Preprava je plánovaná prenajatým autobusom. Plánované sú tri trasy A, B a C.

Trasy:
Trasa A: Mníchova Lehota - chata Pod Inovcom - Považ. Inovec – Selec - Pod Lašidom - Beckov (24 km)
Trasa B: Mníchova Lehota - chata Pod Inovcom - Považ. Inovec - Selec (14 km)
Trasa C: Selec - Pod Lašidom - Beckov (10 km)

Žiadame všetkých členov, ktorí majú záujem, aby sa prihlásili u niektorého člena výboru KST a zaplatili poplatok 3 € (nečlenovia 6 € v prípade voľných miest) najneskôr do 20.5.2017. Je tak potrebné urobiť najmä z organizačných dôvodov (záloha dopravcovi, zasadací poriadok v autobuse atď.). Vzhľadom k cca 90 km vzdialenosti cesty potrebuje výbor čo najskôr zistiť záujem členov. (Pri zaplatení až pri nástupe do autobusu na akciu bude cena v zmysle prijatých pravidiel zvýšená o 1 €.)


POUKÁZANIE 2% (3%) ZO ZAPLATENEJ DANE

Zároveň sa s dôverou na Vás obraciame v mene nášho občianskeho združenia Klub slovenských turistov Spartak Trnava a chceme Vás požiadať o venovanie 2% (3%) zo zaplatenej dane odvedenej za r. 2016. Teraz nastane obdobie, kedy by ste sa mali rozhodnúť, komu chcete venovať svoje 2% (3%). Klub slovenských turistov Spartak Trnava sa snaží organizovať voľnočasovú turistiku a tým podporovať športový pohyb pre zdravie prostredníctvom cielenej telesnej aktivity. Naši členovia môžu podporiť venovaním 2% (3%) z daní aktivity, ktorých sa v rámci klubu sami zúčastňujú. Budeme radi, ak oslovíte s touto možnosťou i svojich príbuzných, priateľov a známych.

Tlačivá potrebné k venovaniu 2% (3%) pre náš klub si môžete stiahnuť na konci tejto pozvánky. Ak sa rozhodnete venovať 2% nášmu klubu a chcete si uľahčiť odovzdanie vyplnených tlačív, môžete ich na túrach alebo pri inej príležitosti dať povereným členom výboru. Zhromaždené tlačivá pre náš klub potom v príslušnom termíne odovzdáme na Daňovom úrade.

Vyhlásenie o poukázaní sumy: .pdf formát(134 kB)
Poučenie na vyplnenie vyhlásenia: .pdf formát (64 kB)
Potvrdenie o zaplatení dane: .pdf formát (50 kB)

jano.bokor | 10.04.2017 12:52 | Komentáre (0)

K článku nie sú zatiaľ žiadne komentáre!

Pridanie komentáraBold text Italics Link    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napíšte prosím číslicu dvanásť: