Aktuality

Oznam o zrušení akcií

Vážení turisti,
výbor KST SPARTAK TRNAVA Vám oznamuje, že v súčasnej situácii so sprísnenými karanténnymi opatreniami proti šíreniu koronavírusu spôsobujúceho ochorenie COVID-19, na základe nariadenia Vlády SR a Úradu verejného zdravotníctva o zrušení všetkých hromadných športových a spoločenských akcií sú všetky turistické akcie zrušené až do odvolania karanténnych opatrení.

Tento oznam vydávame, aby sme neriešili odvolávanie každej akcie zvlášť.

V súčasnosti sa koncom marca čaká skôr postupné predlžovanie karanténnych opatrení, možno aj ich sprísňovanie. Očakáva sa trvanie určitých foriem karantény minimálne 2-3 mesiace. Od iných kolegov z turistiky prichádzajú tiež oznámenia o postupnom rušení všetkých verejných turistických akcií iných organizátorov aj v najbližších mesiacoch.

Akcie záujmovej činnosti budú, aj po zlepšení situácie, podľa všetkého povolené medzi poslednými. Keď bude naša turistická činnosť ukončením karanténnych opatrení znovu umožnená, začneme organizovať postupne naše akcie. Podľa situácie sa možno podarí uskutočniť aspoň niektoré akcie tento rok. Na každú aj relatívne pripravenú akciu treba istý čas. Preto sa turistické akcie môžu po ukončení karantény začať s istým oneskorením.

Dúfajme, že karanténne opatrenia aj  teplejšie počasie postupne zvíťazia nad koronavírusom. Všetkým teraz želáme hlavne dobré zdravie a pevné nervy.


POUKÁZANIE 2% (3%) ZO ZAPLATENEJ DANE

Aj v tejto zložitej situácii je pre budúce fungovanie klubu dôležité nezabudnúť na možné zdroje financovania našej činnosti. Preto sa zároveň s dôverou na Vás obraciame v mene nášho občianskeho združenia Klub slovenských turistov Spartak Trnava a chceme Vás požiadať o venovanie 2% (3%) zo zaplatenej dane odvedenej za r. 2019. Teraz nastane obdobie, kedy by ste sa mali rozhodnúť, komu chcete venovať svoje 2% (3%). Klub slovenských turistov Spartak Trnava sa snaží organizovať voľnočasovú turistiku a tým podporovať športový pohyb pre zdravie prostredníctvom cielenej telesnej aktivity. Naši členovia môžu podporiť venovaním 2% (3%) z daní aktivity, ktorých sa v rámci klubu sami zúčastňujú. Budeme radi, ak oslovíte s touto možnosťou i svojich príbuzných, priateľov a známych.

Tlačivá (pre zdaňovacie obdobie 2019):

Vyhlásenie o poukázaní sumy: .pdf formát (131 kB)
Poučenie na vyplnenie vyhlásenia: .pdf formát (60 kB)
Potvrdenie o zaplatení dane: .pdf formát (87 kB)

Ďakujeme

jano.bokor | 30.03.2020 08:22 | Komentáre (0)

K článku nie sú zatiaľ žiadne komentáre!

Pridanie komentáraBold text Italics Link    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napíšte prosím číslicu dvanásť: