Aktuality

575. TC - „22. ročník Memoriál Pala Poláčka“

Výbor KST SPARTAK TRNAVA Vás upozorňuje na 575. TC - „22. ročník Memoriál Pala Poláčka“

Termín: 11.7.2020 (sobota)
Trasa A:
Smolenice žel. stanica – m.zn. Smolenický zámok – žl.zn. Vlčiareň – m.zn. Hlboča – späť na Vlčiareň – m. a z.zn. Čertov žľab – m.zn. Brezinky rázc. – č.zn. Brezinky - č.zn. Ostrý kameň – č.zn. Záruby – č.zn. Havrania skala –žl.zn. Smolenice, žel. st. (20 km, prevýšenie 640 m)
Trasa B:
Smolenice žel. stanica – m.zn. Smolenický zámok – žl.zn. Vlčiareň – m.zn. Hlboča - späť na Vlčiareň - m.zn. rázc. Pod Čertovým žľabom – z.zn. Jahodník – žl.zn. Driny – z.zn. Smolenice, OU (13 km, prevýšenie 340 m)
Trasa C:
Smolenice žel. stanica – m.zn. Smolenický zámok – žl.zn. Vlčiareň – m.zn. Hlboča – m.zn. Smolenice obec (7 km, prevýšenie 230 m)
Účasť na akcii je na vlastné nebezpečie! Upozornenie: Túra vedie po kopcoch (hore aj dole). Vzhľadom k nadmorskej výške trasy možné aj chladnejšie počasie a vietor. Každý účastník musí svoju účasť na jednotlivých túrach prispôsobiť svojim fyzickým schopnostiam aj momentálnej fyzickej a psychickej kondícii. Na túru noste so sebou vždy občiansky preukaz a preukaz poistenca! (A celkovo treba dodržiavať všeobecné zásady turistiky – vhodnú obuv, odev, dostatok tekutín, stravu, mapu, buzolu atď.)

Nezabudnite, že pri hromadných podujatiach sú stále v platnosti niektoré COVID opatrenia ÚVZSR:

-Prekrytie horných dýchacích ciest (rúško, šatku) je každý účastník povinný mať so sebou. Je povinné mať ho nasadené pri cestovaní a pohybe v interiéri (napr. pri vstupe do reštaurácie). Doporučuje sa rúško pri stretnutí s cudzími osobami bližšom ako 2 m aj v exteriéri, teda aj v prírode.
-Pokiaľ možno je treba vyhýbať sa zhlukovaniu osôb i v exteriéri, najmä ak ide o neznáme osoby. Ak je to možné dodržovať pri pohybe v exteriéri rozstupy aspoň 2m. Mať so sebou dezinfekciu (utierky, spray).
-Hromadné podujatia sú povolené maximálne do 500 osôb. Ďalšie informácie sú na webe ÚVZ SR.
Zraz na stanici:
8:50 h (možnosť hromadnej zľavy, buďte dochvíľni)
Odchod vlaku:
9:11 h (pri príchode sa ohláste u pokladníka alebo predsedu)
Spoje zo Smoleníc:
Busy (obecný úrad): 12:43, 14:47, 16:36, 18:42 hod.
Vlaky: 12:31, 14:36, 16:36, 18:31 hod.

jano.bokor | 09.07.2020 08:49 | Komentáre (0)

K článku nie sú zatiaľ žiadne komentáre!

Pridanie komentáraBold text Italics Link    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napíšte prosím číslicu dvanásť: