Aktuality

455. TC – Malé Karpaty: „Cerová Lieskové – Buková“ + ďalšie info

výbor KST SPARTAK TRNAVA Vás pozýva na 455. TC: Malé Karpaty: „Cerová Lieskové – Buková“

Termín: 16.3.2013 (sobota)
Trasa A:
Cerová Lieskové – nez. a žl.zn. Rozbehy – zel.zn. a nez. Sokolské chaty – nez. a č.zn. Havrania skala – Smolenice žel.stanica (dĺžka trasy cca 15 km, prevýšenie 200 m)
Trasa B:
Cerová Lieskové – nez. a žl.zn. Rozbehy – zel.zn. a nez. Sokolské chaty – nez. a č.zn. Buková žel.stanica (dĺžka trasy cca 10 km, prevýšenie 200 m)

-Účasť na akcii je na vlastné nebezpečie. Upozornenie: Túra vedie po kopcoch (hore aj dole). Každý účastník musí svoju účasť na jednotlivých túrach prispôsobiť svojim fyzickým schopnostiam aj momentálnej fyzickej a psychickej kondícii. Vzhľadom k nadmorskej výške trasy možný mráz a výskyt snehu. Na túru noste so sebou vždy občiansky preukaz a preukaz poistenca! (A celkovo treba dodržiavať všeob. zásady turistiky – vhodnú obuv, odev, dostatok tekutín, stravu, mapu, buzolu atď.)

Zraz na stanici:
8:25 hod. (vzhľadom k hromadnému nákupu lístkov, buďte dochvíľni)
Odchod vlaku:
8:41 hod. (pri príchode sa ohláste u pokladníka alebo predsedu)
Odchod vlakov z Bukovej:
14:44, 16:44, 18:44 hod.

INFORMÁCIA K NAJBLIŽŠÍM TURISTICKÝM CESTÁM

Dňa 20. 4. 2013 sa uskutoční pešia 456. TC – „Tríbeč: Výstup na Žibricu a Zobor“. Preprava je plánovaná prenajatým autobusom. Plánované sú tri trasy A, B a C:
A) Podhorany Mechenice – Žibrica – Trojchotár – Zobor – Svoradov prameň – kostol sv. Michala – Dražovce (18 km)
B) Podhorany Mechenice – Trojchotár – Zobor – Svoradov prameň – kostol sv. Michala – Dražovce (15 km)
C) Podhorany Mechenice – Meškov vrch – kostol sv. Michala – Dražovce (11 km)

Žiadame všetkých členov, ktorí majú záujem, aby sa prihlásili u Alici Baranovej alebo u iného člena výboru KST a zaplatili poplatok 3 € (nečlenovia 5 € v prípade voľných miest) najneskôr do 16. 3. 2013. Je tak potrebné urobiť najmä z organizačných dôvodov (záloha dopravcovi, zasadací poriadok v autobuse atď.). Vzhľadom k cca 70 km vzdialenosti cesty potrebuje výbor čo najskôr zistiť záujem členov. (Pri zaplatení až pri nástupe do autobusu na akciu bude cena v zmysle prijatých pravidiel zvýšená o 1 €.)

Ďalej je potrebné sa čo najskôr prihlásiť, z dôvodu včasného zabezpečenie dopravy (s potrebnou kapacitou) na cyklo akcie mimo Trnavského regiónu. Prihlásiť sa treba u Petra Benkovského aspoň predbežne telefonicky (mobil 0905/ 326 997, telefón 033/ 55 33 077). Jedná sa o cyklistické akcie akcie:

11. 5. 2013Výjazd k sútoku Dyje a Moravy (veľká časť cyklotúry pôjde po Českej republike - treba poistenie)
1. 6. 2013Výjazd cyklomostom slobody do Rakúska (veľká časť cyklotúry pôjde po Rakúsku - treba poistenie)
22. 6. 2013Výjazd k zrúcanine hradu Hrušov
8. 9. 2013zmena termínu – nedeľa. Výjazd okolo Baťovho kanála (veľká časť cyklotúry pôjde po Českej republike - treba poistenie)

Záujemcovia o DVD s digitálnymi fotkami z týždňovky vo Vysokých Tatrách prípadne ďalších akcií roku 2012 sa môžu prihlásiť Ivanovi Gajarovi, mobil 0905/ 866 408, alebo telefón 033/ 55 02 191, prípadne e-mail: ivan.gajar@ttonline.sk. (Vzhľadom k množstvu fotografií je potrebné použiť DVD. Takže na prezeranie je potrebná v počítači DVD-mechanika, alebo pri Video-DVD typ čítajúci fotografické formáty.)

Zároveň sa s dôverou na Vás obraciame v mene nášho občianskeho združenia Klub slovenských turistov Spartak Trnava a chceme Vás požiadať o venovanie 2% (3%) zo zaplatenej dane odvedenej za r. 2012. Teraz nastane obdobie, kedy by ste sa mali rozhodnúť, komu chcete venovať svoje 2% (3%). Klub slovenských turistov Spartak Trnava sa snaží organizovať voľnočasovú turistiku a tým podporovať športový pohyb pre zdravie prostredníctvom cielenej telesnej aktivity. Naši členovia môžu podporiť venovaním 2% (3%) z daní aktivity, ktorých sa v rámci klubu sami zúčastňujú. Budeme radi, ak oslovíte s touto možnosťou i svojich príbuzných, priateľov a známych.
Tlačivá potrebné k venovaniu 2% (3%) pre náš klub nájdete na tejto stránke. Ak sa rozhodnete venovať 2% nášmu klubu a chcete si uľahčiť odovzdanie vyplnených tlačív, môžete ich na túrach alebo pri inej príležitosti dať povereným členom výboru Emílii Haladovej, Alici Baranovej alebo Danielovi Viskupičovi. Zhromaždené tlačivá pre náš klub potom v príslušnom termíne odovzdáme na Daňovom úrade.

jano.bokor | 07.03.2013 14:51 | Komentáre (0)

K článku nie sú zatiaľ žiadne komentáre!

Pridanie komentáraBold text Italics Link    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napíšte prosím číslicu dvanásĹĄ: