Kontakt

Kontakt a členstvo

Kontakt na nás získate na našich túrach a cyklotúrach.
V časti Aktuality na tejto stránke sú uvádzané pozvánky na akcie, na ktoré ideme verejnou hromadnou dopravou. Na tieto akcie môžu prísť aj noví záujemcovia o turistiku a členstvo v klube. (Zraz na stanici je vždy v Trnave.)

Milí priatelia turistiky, ktorí máte záujem o členstvo v klube, budeme radi, ak si prídete
vyskúšať organizovanú turistiku na naše túry a cyklotúry. V pozvánkach uverejňovaných
na tejto stránke v časti aktuality je vždy čas a miesto zrazu pred túrou. Zraz na stanici - je myslená stanica v Trnave, železničná alebo autobusová podľa použitého spoja. Voľne prístupné aj pre nečlenov sú túry, na ktoré ideme vlakom alebo linkovým autobusom, či pri cyklotúrach na svojich kolesách rovno z Trnavy.

Záujemcom o členstvo v klube najmä odporúčame, aby si vyskúšali, či im vyhovuje náš spôsob organizovania turistiky. Jednoducho na dvoch - troch túrach zistíte oveľa viac ako telefonátmi alebo e-mailami.

Keď ste úplní začiatočníci a rozmýšľate čo si na túru obliecť, obuť atď., prečítajte si dobre aktuálnu pozvánku a poučenie na konci ročného plánu. Viac nevieme poradiť ani telefonátom či e-mailom.

Táto stránka funguje hlavne ako informačná pre členov klubu. Ospravedlňujeme sa tým, ktorí nám dávajú občas odkazy do komentárov. Nesledujeme ich v aktuálnom čase. Keďže sme len amatérsky záujmový klub, robíme tieto veci tak ako stíhame.

Výbor KST Spartak Trnava

jano.bokor | 24.06.2012 10:14 | Komentáre (0)

K článku nie sú zatiaľ žiadne komentáre!

Pridanie komentáraBold text Italics Link    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napíšte prosím číslicu dvanásĹĄ: