Kontakt

Kontakt a členstvo

Kontakt na nás získate na našich túrach a cyklotúrach.
V časti Aktuality na tejto stránke sú uvádzané pozvánky na akcie, na ktoré ideme verejnou hromadnou dopravou. Na tieto akcie môžu prísť aj noví záujemcovia o turistiku a členstvo v klube. (Zraz na stanici je vždy v Trnave.)

Milí priatelia turistiky, ktorí máte záujem o členstvo v klube, budeme radi, ak si prídete
vyskúšať organizovanú turistiku na naše túry a cyklotúry. V pozvánkach uverejňovaných
na tejto stránke v časti aktuality je vždy čas a miesto zrazu pred túrou. Zraz na stanici - je myslená stanica v Trnave, železničná alebo autobusová podľa použitého spoja. Voľne prístupné aj pre nečlenov sú túry, na ktoré ideme vlakom alebo linkovým autobusom, či pri cyklotúrach na svojich kolesách rovno z Trnavy.

Záujemcom o členstvo v klube najmä odporúčame, aby si vyskúšali, či im vyhovuje náš spôsob organizovania turistiky. Jednoducho na dvoch - troch túrach zistíte oveľa viac ako telefonátmi alebo e-mailami.

Keď ste úplní začiatočníci a rozmýšľate čo si na túru obliecť, obuť atď., prečítajte si dobre aktuálnu pozvánku a poučenie na konci ročného plánu. Viac nevieme poradiť ani telefonátom či e-mailom.

Táto stránka funguje hlavne ako informačná pre členov klubu. Ospravedlňujeme sa tým, ktorí nám dávajú občas odkazy do komentárov. Nesledujeme ich v aktuálnom čase. Keďže sme len amatérsky záujmový klub, robíme tieto veci tak ako stíhame.

Výbor KST Spartak Trnava

jano.bokor | 24.06.2012 10:14 | Komentáre (1)

[1] Martin Sobota e-mail 30.08.2018 14:05
Dobrý deň. Prosím vás o propagáciu turistického zájazdu do Álp na vašom facebookovom webe,zo zastavením busu v TT, Vďaka: Drahí turisti

29. septembra v sobotu, organizujeme 1-dňový autobusový zájazd do rakúskych Álp, do kaňonu Otschergräben popri pekných vodopádoch a krásnych skalných útvaroch. Ak máte záujem, máme posledné voľné miesta. Cena je 20 eur za bus a 3 eurá za vstup do tiesňavy. Nasledovné video vám priblíži terén a prírodné krásy tohto miesta. https://www.youtube.com/watch?v=qn90t_HFfCY
Prípadní záujemcovia sa prihlasujte, čo najskôr na emailovej adrese: mato.sobota@gmail.com

Ďakujeme a tešíme sa na skvelý zážitok s vami.

Mgr. Martin Sobota
Pridanie komentáraBold text Italics Link    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napíšte prosím číslicu dvanásť: